درسنامه‌های راه‌اندازی استارتاپ

استارتاپ، استارتاپ، استارتاپ...واژه‌ای که این روزها زیاد به گوش شما می‌خورد. تب راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان و به خصوص استارتاپی این روزها در کشور فراگیر شده و ذهن بخش زیادی از جامعه به خصوص جوانان را به خود مشغول کرده است. اگر شما هم به فکر پیاده سازی ایده‌ی استارتاپی خود هستید، به نظر به جای درستی مراجعه کرده‌اید.

پس از بررسی و ارزیابی بیش از 3500 استارتاپ و کمک به خلق بیش 35 شرکت استارتاپی در ایران، به این نتیجه رسیدیم که برای شکل گیری و خلق یک استارتاپ، و همچنین برای جلوگیری از شکست زودهنگام آن به چه ابزارها و مهارت‌هایی نیاز است.درسنامه‌های رایگان راه‌اندازی استارتاپ یکی از هشت بخش مهمی است که بد نیست قبل از پیاده‌سازی ایده استارتاپی خود به خوبی مطالعه کنید.

sourcelogo

درسنامه‌های راه‌اندازی استارتاپ

درسنامه‌های رایگان Lab Source حاصل چندین سال تجربه تیم شتابدهنده دیموند و بررسی نیازهای روز استارتاپ‌های ایرانی است. هر کدام از این سرفصل‌ها عاملی مهم در موفقیت و یا شکست یک استارتاپ بوده و برای راه‌ندازی یک استارتاپ ضروری به نظر می‌رسند. توصیه می‌کنیم قبل از مطالعه این بخش تسلط نسبی به مفاهیم بیان شده در بخش مبانی کارآفرینی داشته باشید و در مطالعه سرفصل‌ها ترتیب را تا حد امکان رعایت نمایید.

تذکر: ‌برخی سرفصل‌ها‌ی فوق در حال نگارش هستند که به مرور تکمیل شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. در صورتی که تمایل به اطلاع از انتشار سرفصل‌های راه‌اندازی استارتاپ دارید، می‌توانید ایمیل خود را در این بخش وارد کنید.

دریافت ایمیل

بلاگ راه‌اندازی استارتاپ

در بلاگ دیموندلب، با کتاب‌های راه‌اندازی کسب و کار و مقالات نوشته شده توسط منتورهای برتر این حوزه آشنا شوید.