حالا که مشتاق راه‌اندازی کسب و کار و رشد ایده خود هستید؛ چقدر با رشد شخصی و توسعه فردی آشنایی دارید؟ آیا این موضوع چیزی است که شما به طور منظم به آن فکر ‌کنید؟ یا اینکه تعجب می‌کنید و حتی نمی‌دانید که ما در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ این بخش از درسنامه‌های دیموندلب به شما کمک می‌کند تا رشد شخصی خود را برنامه ریزی کنید، یا اگر تا به امروز به آن فکر نکرده‌اید به شما کمک می‌کند تا سفر توسعه شخصی خود را آغاز کنید. توسعه فردی جایی اتفاق می‌افتد که یک فرد آگاهانه و به طور مداوم مهارت و توانایی خود را در محل کار یا کسب و کار خود بهبود ‌بخشد. توسعه فردی یک فرایند مادام العمر است، درواقع روشی است که افراد می‌توانند مهارت‌ها و ویژگی‌های خود را توسط آن ارزیابی کنند، اهداف خود را در زندگی در نظر بگیرند و برای تحقق و به حداکثر رساندن توانایی‌های بالقوه خود در جهت هدف‌شان تلاش کنند.

sourcelogo

درسنامه های توسعه فردی

اگر از ابتدای مسیر هشتگانه آموزش راه اندازی استارتاپ در دیموندلب با ما همراه بوده‌اید، قطعاً با درسنامه‌های رایگان دیموندلب آشنا هستید. در این بخش از درسنامه‌ها، مهارت‌های مورد نیاز برای تعیین و تسریع فرآیند رسیدن به اهداف‌تان را یاد می‌گیرید که می‌تواند منجر به افزایش اعتماد به نفس و زندگی با کیفیت بالاتر و البته رضایت بیشتر شود. توصیه می‌کنیم قبل از مطالعه این بخش تسلط نسبی به مفاهیم بیان شده در بخش‌های قبلی داشته باشید و در مطالعه سرفصل‌ها ترتیب را تا حد امکان رعایت نمایید.

تذکر: ‌برخی سرفصل‌ها‌ی فوق در حال نگارش هستند که به مرور تکمیل شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. در صورتی که تمایل به اطلاع از انتشار سرفصل‌های توسعه فردی دارید، می‌توانید ایمیل خود را در این بخش وارد کنید.

دریافت ایمیل

بلاگ توسعه فردی

در بلاگ دیموندلب، با کتاب‌های توسعه فردی و مقالات نوشته شده توسط منتورها و کارآفرین‌های برتر در این حوزه آشنا شوید.