مبانی کارآفرینی

اولین قدم در راه اندازی یک کسب و کار استارتاپی، آشنایی با مبانی کارآفرینی است. از دید ما نیز، مبانی کارآفرینی در اصل اولین گام از هشت گام تدوین شده در مسیر آموزش راه اندازی کسب و کار استارتاپی است. توصیه می‌کنیم قبل از مراجعه به هر یک از دسته‌های دیگر آموزشی دیموندلب، مفاهیم پایه کارآفرینی را در این بخش مرور کرده و به خوبی بر آن‌ها مسلط شوید!

فراموش نکنید که بسیاری از کارآفرینان حتی در مراحل پیشرفته راه‌اندازی کسب و کار خود، به دلیل بی اطلاعی نسبت به برخی از همین مفاهیم بنیادین، دچار سردرگمی و حتی شکست‌های ناگوار خواهند شد.

sourcelogo

درسنامه‌های مبانی کارآفرینی

درسنامه‌های دیموندلب(Lab Sources) محتواهای آموزشی طبقه بندی شده‌ای است که پس از بررسی نیاز استارتاپ‌های ایرانی و با کمک تیم‌های تخصصی تدوین شده و به رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. این محصول آموزشی در اصل مبنایی برای دانش‌پذیران در حوزه راه‌اندازی کسب و کار و کارآفرینی خواهد بود. در این بخش درسنامه‌های حوزه مبانی کارآفرینی به عنوان اولین بخش از 8 مرحله آموزش راه‌اندازی کسب و کار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تذکر: ‌برخی سرفصل‌ها‌ی فوق در حال نگارش هستند که به مرور تکمیل شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. در صورتی که تمایل به اطلاع از انتشار سرفصل‌های مبانی کارآفرینی دارید، می‌توانید ایمیل خود را در این بخش وارد کنید.

دریافت ایمیل

بلاگ مبانی کارآفرینی

در بلاگ دیموندلب، با کتاب‌های مبانی کارآفرینی و مقالات نوشته شده توسط منتورها و کارآفرین‌های برتر در این حوزه آشنا شوید.