محصولات

وبینارها

به زودی!

کتاب ها

به زودی!

برای آموزش با کیفیت و

پرورش نسل بعدی کارآفرینان و استارتاپ‌های ایران

#در_کنار_هم هستیم...


چرا دیموندلب؟

دیموندلب اندوخته 7 سال فعالیت شتابدهنده دیموند را در اختیار شما قرار خواهد داد...

ارتباط با برترین مشاوران

در جامع‌ترین پلتفرم مشاوره و منتورشیپ آنلاین، بیش از 360 مشاور و مدرس با تجربه دیموندلب از سراسر ایران آماده ارائه خدمات حرفه‌ای به تیم‌ها و کارآفرینان شما هستند...

اشتراک نامحدود محتوای آموزشی

تمام تیم‌های زیر مجموعه شما قابلیت دسترسی نامحدود به بانک محتوای ویدئویی دیموندلب را خواهند داشت. این بانک محتوا هر روز کامل‌تر خواهد شد.

اعتبار سازمانی

با تخصیص اعتبار سازمانی، دسترسی به خدمات آموزش، مشاوره و منتورشیپ به هر تیم خود داده و فرآیند رشد آن‌ها را از طریق پرونده آنلاین همواره کنترل کنید.

در صورت وجود هر گونه ابهام، همکاران ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود.

ثبت اطلاعات تماس

جدیدترین مشاوران

دسترسی یه جامع‌ترین بانک مشاوران و کارآفرینان برتر ایران

آخرین دوره‌های ویدیویی

دسترسی نامحدود به دوره‌های تخصصی آموزش کارآفرینی و استارتاپ

مدرسان و مشاوران دیموندلب در کدام مجموعه‌ها فعالیت می‌کنند؟

و ده‌ها مجموعه معتبر دیگر...

سوالات متداول

دیموندلب چیست؟

دیموندلب برند آموزشی شتابدهنده دیموند؛ اولین و بزرگترین پروژه آموزش کارآفرینی ایران با نقشه راهی استاندارد است که به واسطه شبکه بزرگی از مشاوران و منتورهای سطح اول اکوسیستم استارتاپی ایران، تبدیل به یک پلتفرم کامل برای آموزش و یادگیری کارآفرینی و ارتباط موثر کارآفرینان، مدرسین و مشاوران با شتابدهنده‌ها و مراکز رشد سطح کشور شده است.

دیموندلب چه محصولات و خدمات آموزشی دارد؟

در نقشه راه دیموندلب به کمک مشاوران، منتورها و مدرسین برتر ایران محصولاتی نظیر درسنامه‌های رایگان، مشاوره و منتورشیپ آنلاین، دوره‌های ویدئویی و رویدادهای کارآفرینی به کارآفرینان و استارتاپ‌های سراسر کشور ارائه خواهد شد.

منظور از نقشه راه آموزشی دیموندلب چیست؟

تمامی خدمات و محصولات آموزشی دیموندلب منطبق بر یک استاندارد ویژه است. این استاندارد و نقشه راه که شامل بیش از 200 سرفصل و طرح درس در 8 دسته کلی است، توسط تیم شتابدهنده دیموند با همراهی برترین مشاوران و منتورهای ایران طراحی شده و در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد.

کیف پول سازمانی دیموندلب چیست؟

هر مرکز رشد، شتابدهنده، فضای کار اشتراکی و یا مجموعه حمایتی دیگر از هرکجای ایران؛ پس از عقد تفاهم‌نامه همکاری با دیموندلب، می‌تواند با تعریف اعتباری مشخص برای استارتاپ‌ها یا شرکت‌های زیر مجموعه خود خدمات حرفه‌ای آموزش، مشاوره و منتورشیپ را در اختیار آن‌ها قرار دهد. تمام مراحل این فرآیند مستند شده و به صورت آنلاین در قالب یک پرونده اختصاصی برای هر تیم در اختیار سازمان قرار خواهد گرفت.

پرونده آنلاین دیموندلب چیست؟

در صورت تمایل، دیموندلب تمام فرآیند آموزشی هر تیم یا کارآفرین زیر مجموعه سازمان، نظیر گزارش جلسات مشاوره و منتورشیپ، پیشنهادات مشاور و وظایف استارتاپ پس از هر جلسه را در قالب یک پرونده آنلاین در اختیار نماینده سازمان قرار خواهد داد.

چطور به کیفیت خدمات دیموندلب اعتماد کنیم؟

اعتبار دیموندلب از سابقه و تجربه شتابدهنده دیموند به عنوان اولین و بزرگترین شتابدهنده کشور گرفته شده است. از سال 93 تا کنون بیش از 4000 استارتاپ و ایده‌پرداز به شتابدهنده دیموند مراجعه کرده و بیش از 350 تیم استارتاپی زیر چتر حمایتی دیموند قرار گرفته‌اند. پرتفوی دیموند شامل بیش از 36 شرکت استارتاپی بزرگ نظیر آچاره، اوبار، نیوو و ... است.

همراهان دیموندلب

دیموندلب تا کنون افتخار همراهی با کدام مجموعه‌ها را داشته است؟

بی‌صبرانه مشتاق ارتباط با شما هستیم

پس از ثبت اطلاعات، همکاران ما در اولین فرصت برای ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت...

    keyboard_arrow_up