محصولات

وبینارها

به زودی!

کتاب ها

به زودی!

داستان ما

از کجا آمده ایم .................. آمدنمان بهر چه بود!

پیشینه دیموندلب

شتابدهنده دیموند از سال 1393 با توجه به تجربیات شرکای بین‌المللی خود وبا هدف کمک به رشد کسب‌وکارهای نوپا و ترویج فرهنگ کارآفرینی، بیش از 350 استارتاپ را از شهرهای تهران، تبریز، شیراز، بوشهر و اصفهان پذیرش کرد. از دل تیم‌های دوره‌های پیش‌شتابدهی و شتابدهی این شتابدهنده استارتاپ‌هایی نظیر اوبار، آچاره، نواک، تگموند، کادرو، ویترین‌نت، آقااجازه، بوکینگ‌ویلا، کارن‌کراد و... بیرون آمدند. دیموندلب در اصل خانواده‌ای بزرگ از مشاوران و کارآفرینان استارتاپی است که از سال 1397 در شهر تهران، با تاکید بر آموزش عملی و کاربردی مهارت‌های کارآفرینی و استارتاپی، به عنوان برند آموزشی شتابدهنده دیموند فعالیت خود را شروع کرده و در شروع راه با همکاری شرکت‌هایی نظیر تپسی، یکتانت، تپسل و ... چندین کمپ آموزشی-مهارتی برای مخاطبان خود برگزار نمود. تجربیات حاصل از 7 سال شتابدهی کسب و کارهای استارتاپی، برگزاری بیش از 300 کارگاه و رویداد آموزشی و همچنین کمپ‌های استارتاپی دیموندلب، ما را برآن داشت تا با راه‌اندازی پلتفرم دیموندلب، گام بزرگ‌تری در راستای آموزش کارآفرینی کشورمان برداریم.

اهداف و ماموریت ها

کارآفرین‌ها و استارتاپ‌ها در پروسه رشد خود با موانع قابل‌توجهی روبرو هستند. این موانع گاهی سد راهی برای رشد و ادامه حیات استارتاپ‌ها شده و یا آنها را از گردونه رقابت خارج می‌کنند. بررسی بانک اطلاعاتی دیموند در این سال‌ها نشان می‌دهد از جمله دلایل اصلی این امر فقدان آموزش‌های کافی، عدم ارائه نقشه‌راه مشخص برای آموزش‌ها و یا نارسایی در فرآیند انتقال تجربه کارآفرینان باتجربه به نسل‌های بعدی است. دیموندلب با ایجاد فضای آموزش و انتقال تجربه آماده است مسیر رشد را، به کمک آموزش مهارت‌های نرم و سخت استارتاپی در کنار منتورها و مشاوران متخصص برای علاقه‌مندان به کارآفرینی و ایده‌پردازان در سراسر کشور آسان کند. ماموریت ما در دیموندلب؛ ایجاد شبکه‌ای دوسویه میان ارائه‌دهندگان خدمات آموزش کارآفرینی و مخاطبانی است که به این خدمات نیاز دارند. بستری که بتوان به وسیله آن کیفیت آموزش‌ها در فضای استارتاپی ایران را بهبود داد. امروز دیموندلب آماده است از کارآفرینان و بنیانگذاران استارتاپ‌ها در کلیه مراحل فعالیت‌شان با ارائه نقشه راهی کاملاً مشخص متشکل از درسنامه‌های رایگان، دوره‌های ویدئویی، مشاوره و منتورشیپ آنلاین و یا رویدادهای هدفمند حمایت کند.

تیم ما

ما تیمی متعهد و پرشور از افرادی هستیم که برای کمک به مدیران استارتاپ‌ها برای بهبود کسب‌وکارشان همواره آماده فعالیت هستیم.

امین ربانیان

CEO

وحیده رجبی

Content Manager

محمود سنایی

UI/UX Designer

سینا چوقادی

Web Developer

علیرضا عیدی‌وندی

Web Developer

منتورها و مربیان ما

مربیان و منتورها عضوی از تیم دیموندلب و برآمده از دل اکوسیستم کارآفرینی ایران هستند که با تحمل سختی‌ها، پشتکار، کسب مهارت و یادگیری اصولی تجربه‌های ارزشمندی کسب کرده‌اند. افرادی که شاید در گذشته از سوی دیگران راهنمایی و هدایت شده‌اند و حالا با آغوش باز آماده‌اند تا در پرورش نسل بعدی کارآفرینان نقش آفرینی کنند.

keyboard_arrow_up
error: Content is protected !!